1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. XenForo 2 geliştirici sürümü çıktı ! XenForo 2 Demo adresinden test edebilirsiniz.
    Admin Kullanıcı Adı: demo Şifre: demo (Veritabanı saat başı sıfırlanmaktadır)

Yeni XenForo Slider

Konusu 'Fikir Alış Verişi' forumundadır ve AhmetM tarafından 13 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Tags:
  1. AhmetM

AhmetM Üye

xF Versiyonum:
    1.5.x
    Herkesin Mübarek Kurban Bayramını Kutlayarak sözlerime başlıyorum.

Uzun zaman oldu, buraya uğramayalı. Reeldeki işlerim nedeni ile çok fazla ilgi gösteremediğim için yönetici ve diğer arkadaşlardan özür dilerim.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi ben Hem IPS hemde XenForo tema tasarımı yapıyorum. Ne var ki işlerim nedeni ile çok iyi bir iş çıkarmadığımın farkındayım. Üstelik ülkemizden Paypal 'ın çekilmesi bu işlerdeki hevesimi büsbütün kırmıştır. Ancak öğrenmenin ve geliştirmenin sonu yok...

Vay be! Bu forumdaki ilk günlerim geliyor aklıma. Nerden nereye....

Bugün burada XenForo için geliştirmiş olduğum ve Themeforest üzerinden 10$'a satın almış olduğum bir jQuery Sliderı XenForo için bir eklenti olarak geliştirmiş bulunuyorum. Aşağıdaki videoda da görebileceğiniz gibi hoş bir eklenti olmuştur.

Özellikle web sitelerinde kullanışlı ve güzel bir slider arayanlar için gerçekten ideal.

Slider daha da geliştirilebilir elbette, Ben şimdilik 5 slider resmi ile yetinmiş bulunuyorum.Arzu edildiği taktirde bu sayı çoğaltılabilir.

Arkadaşlar bu slider hakkında fikir ve önerilerinizi değerlendirebilirim.

Slidera ait tüm özellikleri videoda görebilirsiniz.

Canlı demo görmek isterseniz buradan

XenMake Slider Demo

Satın almak isteyen arkadaşlar için özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirler.

Saygılar Sunarım.

2. Berheviz

Berheviz Cyber-Crack Üye

xF Versiyonum:
    1.5.x
    eline emeğine sağlık

• Beğendim Beğendim x 1
  3. -Andromeda-

-Andromeda- Lisanslı Üye Üye SMS Onaylı

xF Versiyonum:
    1.5.x
    Eklentinin ( themeforest) ta olduğu gibi renk değiştirme vb özellikleri var ise gerçekten başarılı olmuş diyebilirim

Mobile ile gönderdi
  4. AhmetM

AhmetM Üye

xF Versiyonum:
    1.5.x
    Themeforest üzerinde olanda renk değiştirme özelliği JQuery sürümünde yok maalesef. Sanırım Wordpress için geliştirilmiş bir uygulamada var. Olsaydı onuda entegre ederdim kuşkusuz.
    Yorumunuz için teşekkür ederim.

5. -Andromeda-

xF Versiyonum:
    1.5.x
    Hocam özel olarak eklenti kodlaması yapıyor musunuz aklımda bir plan varda bunun için şu an yapılmamış bir eklenti lazım

Mobile ile gönderdi
  6. AhmetM

AhmetM Üye

xF Versiyonum:
    1.5.x
    Bu konuda size yardımcı olmak isterdim ancak çalışma şartlarım buna şimdilik müsait değildir.

7. -Andromeda-

xF Versiyonum:
    1.5.x
    Anladım . Teşekkür ederim sağolun :)

Mobile ile gönderdi
  8. SANCAKBEY

SANCAKBEY Lisanslı Üye Üye SMS Onaylı

xF Versiyonum:
    1.5.x
    Elinize sağlık ahmet hocam..
    Daha nice eklenti ve temalara diyelim :D

• Beğendim Beğendim x 1
  9. AhmetM

AhmetM Üye

xF Versiyonum:
    1.5.x
    İşallah kardeşim.. Allah kaza bela vermediği sürece gelişmiş eklentiler yönünde çalışmalar yapmayı planlıyorum. İyi dileklerin için teşekkür ederim.

Yüklüyor...