• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Yeni XenForo Slider

AhmetM

Üye
SMS Onaylı
#1
Herkesin Mübarek Kurban Bayramını Kutlayarak sözlerime başlıyorum.

Uzun zaman oldu, buraya uğramayalı. Reeldeki işlerim nedeni ile çok fazla ilgi gösteremediğim için yönetici ve diğer arkadaşlardan özür dilerim.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi ben Hem IPS hemde XenForo tema tasarımı yapıyorum. Ne var ki işlerim nedeni ile çok iyi bir iş çıkarmadığımın farkındayım. Üstelik ülkemizden Paypal 'ın çekilmesi bu işlerdeki hevesimi büsbütün kırmıştır. Ancak öğrenmenin ve geliştirmenin sonu yok...

Vay be! Bu forumdaki ilk günlerim geliyor aklıma. Nerden nereye....

Bugün burada XenForo için geliştirmiş olduğum ve Themeforest üzerinden 10$'a satın almış olduğum bir jQuery Sliderı XenForo için bir eklenti olarak geliştirmiş bulunuyorum. Aşağıdaki videoda da görebileceğiniz gibi hoş bir eklenti olmuştur.

Özellikle web sitelerinde kullanışlı ve güzel bir slider arayanlar için gerçekten ideal.

Slider daha da geliştirilebilir elbette, Ben şimdilik 5 slider resmi ile yetinmiş bulunuyorum.Arzu edildiği taktirde bu sayı çoğaltılabilir.

Arkadaşlar bu slider hakkında fikir ve önerilerinizi değerlendirebilirim.

Slidera ait tüm özellikleri videoda görebilirsiniz.


Canlı demo görmek isterseniz buradan

XenMake Slider Demo

Satın almak isteyen arkadaşlar için özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirler.

Saygılar Sunarım.
 

AhmetM

Üye
SMS Onaylı
#4
Themeforest üzerinde olanda renk değiştirme özelliği JQuery sürümünde yok maalesef. Sanırım Wordpress için geliştirilmiş bir uygulamada var. Olsaydı onuda entegre ederdim kuşkusuz.
Yorumunuz için teşekkür ederim.
 

AhmetM

Üye
SMS Onaylı
#9
İşallah kardeşim.. Allah kaza bela vermediği sürece gelişmiş eklentiler yönünde çalışmalar yapmayı planlıyorum. İyi dileklerin için teşekkür ederim.