• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

XenForo Mail Problemine Çözüm ( mail() has been disabled for security reasons )

StRonK

Ercüment Albayrak
Administrator
SMS Onaylı
Ercüment yeni bir dosya paylaştı:

XenForo Mail Problemine Çözüm ( mail() has been disabled for security reasons ) - Yandex kurumsal aracılığıyla sunucu kaynaklı bu problemi basit bir yöntemle çözümü anlattık

Bir çok arkadaşın yaşamış olduğu bu sıkıntıya herhangi bir mail gönderme limiti olmadan kesin çözümü anlatacağım.

Şuan için yandexin bu servisi ücretsiz ilerde ücretli olur mu bilmiyorum.

Bu hatanın sebebi almış olduğunuz host hizmetinin php mail fonksiyonunun kapalı olmasından kaynaklandığını belirtmekte fayda var. Hostunuzla yapmış olduğunuz görüşmelerden de olumlu sonuç alamama durumunda ki genelde olumlu sonuç alınmaz spam yapılıyor adı altında açmıyorlar bu gibi durumlarda...
Daha fazla bilgi için tıklayın...

Eklediğiniz resimleri göremediğimden yarıda kaldım.[DOUBLEPOST=1407631615,1407631538][/DOUBLEPOST]Talep edilen mesaj eklentisi bulunamadı. Şeklinde hata veriyor.

StRonK

Ercüment Albayrak
Administrator
SMS Onaylı
En kısa sürede içeriği düzenlerim resimlerin silinme nedenini araştırıyorum şuan sonra içeriği tekrar düzenlerim