• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

XenForo 2.0 Innovate Style Yakında!

ovunc

Müşteri
Üye
SMS Onaylı
Temaya sözünü etmiş olduğunuz özellikler eklenmiştir. Geliştirmeye devam ediyorum.;)
Side bar için sağ ve solda gösterme eklenebilir.
Ayrıca .p-title kapatıldığında butonlar mevcut pozisyon ile devam ediyor,

1508264828189.png

Belki şu şekilde olması için stil özelliklerine ek bir seçenek ilave edilebilinir.

1508265118662.png

AhmetM

Üye
SMS Onaylı
Bu biraz uğraştırıcı bir durum olabilir. Aslında bunun için bir eklenti geliştirmişler ama mobil cihazlar için uyumlu görünmüyor. Yapılamaz demiyorum ama çok gerek gördüğüm bir durum değil.

Bu özelliği bilinçli olarak bu şekilde uyguladım, Çünkü title istemeyen topluluk sahipleri kullanıcılarına bu butonları kullandırabilsinler diye; ama sizin biçiminiz de mantıklı. Zaten o butonlar sadece ana sayfa entegreli. Zor olmasa gerek.;)

AhmetM

Üye
SMS Onaylı
Sizin bu önerinizi değerlendirerek gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

Artık sidebar hem solda hem sağda olarak seçilebilir. Dilerseniz tamamen kapatılabilmektedir. Tamamen xf2 nin çerçevesine uygun olarak responsive olarak ayarlanmıştır.

Diğer önerinizi de yine responsive yapıya uygun olarak butonları dilerseniz title bar üzerinde dilerseniz sidebar üzerinde kullanabilirsiniz. Burada önem verdiğim hususlardan birisi de butonlar sidebar üzerinde iken mobil cihazlarda yine title bar alanında görünecek biçimde ayarlamış olmamdır.

Sidebar Settings

Page button settings