• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

İş Veriyorum Wordpress ve XenForo Konusunda Tecrübeli Geliştirici

cool_recep

Üye
SMS Onaylı
Merhaba,

sitemiz Technopat.net için daha önce yine bu siteden iletişim kurduğumuz ve inanılmaz memnun kaldığımız sevgili Anıl Can, maalesef her kafası çalışan insanın eninde sonunda yapacağı gibi yurt dışına taşınmıştır. Bu bağlamda biz de yine kafası çalışan ama henüz yurt dışına çıkmamış bir geliştirici arıyoruz :)

Ne istiyoruz?
  • XenForo için eklenti geliştirebilecek düzeyde tecrübe
  • Wordpress için de eklenti geliştirebilecek tecrübe
  • Var olan eklentileri güncelleyebilme
  • PHP7 uyumlu kod yazma
Anıl ile güzel projeler yaptık ve kendisine faturalı, güzel ödemeler yaptık. Bu projeleri devam ettirmek istiyoruz. Sabit ücret olmayacak. Proje veya eklenti bazlı ilerleyeceğiz. Ara sıra sitede veya Xenforo'da çözülmesi gereken sorunlar için ücretli destek alacağız.

Yukarıdaki bilgilerin yanında aradığımız en önemli nitelik güvenilirlik olacaktır. Bu bağlamda başvurularınızda referanslarınızı ve çalışmalarınızı belirtirseniz güzel olur.

Başvurularınızı recepbaltas@t... adresine yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

StRonK

Ercüment Albayrak
Administrator
SMS Onaylı
Kafası çalışmamaktan değilde bence herkesin kendine göre işleri var :) ben kendi adıma konuşayım hem site dışından aldığım forum kurulumları,tema tasrımı vs varken üstüne birde bu siteyle uğraşıyorum eklenti projelerimiz var şuanda bu forumda aktif olan temayı geliştirmeye çalışıyorum okul hayatım var ki buda ancak akşamları saydığım şeyleri yaptığım anlamına geliyor yani zaman olmuyor :) galiba forumda iş sahibi olmayanda yok kimseden ses çıkmadığına göre :D

Dr.Yontem

M Sami Yöntem
Emekli Admin
Lisanslı Üye
SMS Onaylı
Buradaki bir cok kisinin reel hayatinda baska isleri var. Bir kismi da ogrenciligine devam ediyor.
Direkt olarak yazilim uzerine calismadigi surece reel isiyle veya okuluyla bu isi beraber goturmek cok buyuk risk demektir. Basarabilen elbette var ancak cok az bir kesim.
Sahsen ben sabah 8 aksam 5 hastane mesaisinden sonra kafa dinlemek disinda bir sey yapacak halim kalmiyor. Arada isin icine nobetler de girip 36saat mesaiden sonra ise tek yapabildigim yatip uyumak..

Ilk basvuracaginiz yer xenforo.com resmi sitesi olsun bana kalirsa. Bir diger opsiyon ise freelancer.com ve benzeri platformlar. Uzun soluklu freelancer teknik eleman bulmak Türkiye kosullarinda cok da mumkun degil cunku.

Iyi calismalar