1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. XenForo 2 geliştirici sürümü çıktı ! XenForo 2 Demo adresinden test edebilirsiniz.
    Admin Kullanıcı Adı: demo Şifre: demo (Veritabanı saat başı sıfırlanmaktadır)

Satılık torentcinn.net ve zamundatorrentindir.com satışta

Konusu 'Site Alım-Satım' forumundadır ve Tai_LunG tarafından 26 Mart 2017 başlatılmıştır.

1. Tai_LunG

Tai_LunG Üye SMS Onaylı

Konular:
    12
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    merhaba arkadaşlar artık başka bir sektöre geçmek istediğimden 2 web sitemi ve 3 domainimi satmak istiyorum..

her 2 sitemde türkiyede en çok tercih edilen ve en çok tutulan sitleridir..hiç kimseyi aldığına pişman etmicek sitelerdir

1.domain : www.torrentcin.net Oluşturulma Tarihi23 Haziran 2014 ( 2. domanine yönlendirilmiştir )

2.domain : www.torrentcinn.net Oluşturulma Tarihi 11 Temmuz 2016 ( aktif )

3.domain : www.zamundatorrentindir.com Oluşturulma Tarihi 12 Ekim 2015 ( aktif )

1. domainim googleden kaybolmuştu geçen sene bende o domainimi bırakmak istemedim ve genede uzattım 2. domaine yönlendirdim

3 domainde satışa dahildir tekli satış söz konusu değildir alan arkadaşlar bu şekilde karar verip o şekilde teklifte bulunsunlar.

kafamda bir fiyat belirleyemedim bu yüzden satışlara fiyat yazmıyorum kafama yatan teklife sitelerimi ve domaşnlarimi vericem .

her iki sitenin kendine ait webmailleri vardır tüm prof ayarları yapılmıştır ve webmailden giden mailler kesinlikle spama düşmemektedir

NOT : bu satış bir açık arttırma değildir sadece iyi teklife vericem siteleri. satışta araç ile de takas olabilir.

ayrıca arkadaşlar şunuda bilmenizi isterim burada kimseye bir kaç aylık hitlerle şişirilmiş wp tabanlı site satmıyorum otoriter yıllardan beri bu sektörde olan hitleri düzenli olan ağır başlı siteler satıyorum teklif yaparken bu şekilde yapınız.

yorumlara cvp veremeyebilirim arkadaşlar

iletişim : tanerandirin@hotmail.com

Site Adresi: www.torrentcinn.net

İstenilen Fiyat: kafamda bir fiyat yok. gelen teklifleri değerlendireceğim
    Sitenin Aylık Getirisi: 500 - 1000
    Sitenin Kategorisi: torrent
    Günlük Tekil Hit Sayısı: bu tip özel bilgileri satışa ciddi yaklaşan arkadaşlara vermek istiyorum
    Satışa Hosting Dahilmi?: evet
    Banlı Olduğu Sponsor: hayır
    Banlı Olduğu Arama Motoru: hayır
    Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: evet
    Özel Notlar:

sitede 2 domainlidir eski domainim torrentcin.net de bu siteye yönlendirilmiştir ve satışa dahildir.

# site xenforo altyapısına sahiptir

# sitede wmaraci tarzı %100 uyumlu blog eklentisi vardır ve yine burası gibi ana sayfada son 5 blog konusu gösterilmektedir.

# sitede ki eklentiler
    istatistics : $30.00
    bildirim eklentisi wmaracı tarzı
    gelişmiş begeni eklentisi
    gelişmiş benzer konular
    gizli içerik eklentisi
    profosyonel portal 2 eklentisi : $40.00
    blog eklentisi wmaraci tarzı : $30.00

Site İstatistikleri
    Konular:15.955
    Üyeler:72.810

site konuları %100 elle girmedir kesinlikle bir eklenti kullanılmamıştır. alan arkadaşa böyle bir ücretli eklenti mevcut isterse elimde var verebilirim

site daha önce mybb altyapısı kullanıyordu lanet sistem ömrümüzden ömür çalmaya başlayınca xenforoya taşıttım siteyi piyasa da bu işlem için 1000 tl ücret istiyorlar.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Site Adresi: www.zamundatorrentindir.com

İstenilen Fiyat: kafamda bir fiyat yok. gelen teklifleri değerlendireceğim
    Sitenin Aylık Getirisi: 500 - 1000
    Sitenin Kategorisi: torrent
    Günlük Tekil Hit Sayısı: bu tip özel bilgileri satışa ciddi yaklaşan arkadaşlara vermek istiyorum
    Satışa Hosting Dahilmi?: evet
    Banlı Olduğu Sponsor: hayır
    Banlı Olduğu Arama Motoru: hayır
    Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: evet
    Özel Notlar:

bu site mybb tabanlıdır ve mybb ile ilgilene herkesin bildiği xpserkan mutfagından çıkmıştır..

# site taması xpserkana aittir ve lisanslıdır bugünki kurulum dahil ücreti : 120 tl dir

# sitede imdb ve igdb eklentileri mevcuttur xpserkana aittir ve lisanslıdır fiyatı : 50tl

# sitede wmaraci tarzi prof begeni mevcuttur ve xpserkan yapımıdır ondanbaşkasına yaptırabilmeniz mümkün değildir belki benzerleri olabilir ama bi serkan işçiliği olmicaktır

# sitede profosyonel bildirim sistemi mevcuttur konunuza yorumlar begeniler vs xpserkan yapımıdır ve başka birinden bukadar profu çıkmamıştır

» Toplam Konular: 3,430
    » Toplam Yorumlar: 19,684
    » Toplam Üyeler: 16,075

herkese hayırlı satışlar

-Andromeda- bunu beğendi.