• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
[tLk] Thread Count

[tLk] Thread Count 1.1.0

No permission to download

Dr.Yontem

M Sami Yöntem
Emekli Admin
Lisanslı Üye
SMS Onaylı
Teşekkürler Tilkißey indirdim kullanıyorum şu an. Bu arada dikkatimi çeken bir şey oldu. Mesela diyelim ki 8 konu 11 mesajım var. Bir tane konu açınca 9 konu 11 mesaj olması gerekmez mi? Verdiğim örnek doğrultusunda konu açtığımda 9-12 oluyor.
Konuyu acarken yazdiginiz mesaji da saymaniz lazim. Ayrica, ben mesaj sayacina hic mudahil olmadim :)

Dr.Yontem

M Sami Yöntem
Emekli Admin
Lisanslı Üye
SMS Onaylı
Tilkißey updated [tLk] Thread Count with a new update entry:

Logging Enable/Disable Option

As @DDF 's request, added enable/disable thread_count change log option (which is shown on user edit page).

Especially on huge and active forums, that page can be seen awful due to lots of thread_count log info.

For disabling thread_count logging, just uncheck "Admin Home->Options->Logging Options->Thread Count Logging is Active" checkbox.
Read the rest of this update entry...

FikirBanka

Üye
SMS Onaylı
Merhaba, Missing Icons eklentisini kurdum fakat şöyle bir problemim var. Eklentiyi kurmadan önce, üyenin profil sayfasında avatarın altında konular çıkıyordu fakat Missing Icons kurduktan sonra bu şekilde oldu: Screenshot İlgili ikonlar geldi fakat Konular kısmı kayboldu.

Ayrıca konu gösterim kısmına olan Konular kısmına da ikonu nasıl ekleyebileceğim konusunda yardımcı olur musun. Screenshot

Eklenti bu: [HA] Missing Icons

Dr.Yontem

M Sami Yöntem
Emekli Admin
Lisanslı Üye
SMS Onaylı
Merhaba, Missing Icons eklentisini kurdum fakat şöyle bir problemim var. Eklentiyi kurmadan önce, üyenin profil sayfasında avatarın altında konular çıkıyordu fakat Missing Icons kurduktan sonra bu şekilde oldu: Screenshot İlgili ikonlar geldi fakat Konular kısmı kayboldu.

Ayrıca konu gösterim kısmına olan Konular kısmına da ikonu nasıl ekleyebileceğim konusunda yardımcı olur musun. Screenshot

Eklenti bu: [HA] Missing Icons
Normalde o tarz bir eklentinin sadece icon eklemede problem cikarmasi, konu sayisinin gorunmesine mani olmamasi lazim ama ilginc bir durum gorunmesini engelliyor olmasi.
Bir suredir 2.0 beta serisinin hatalarını ve tamir yontemlerini bulup rapor etmekle ugrasiyoruz sadece. Bunu bazen resmi site uzerinden yapiyoruz, bazen baska ozel platformlar uzerinden. Bu sebeple soz konusu eklentiyi kurup deneyebilecegim 1.5.x demo sitem bile yok su anda elimde.

StRonK sende var mi 1.5.x site? Sana paylastigimin haricinde bende 3 tane daha xF2 kurulu server var ama 1.5.x yok hic, local de dahil olmak üzere :/