• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Tapatalk Forum App for xenForo - iOS / Android / Windows Phone Mobile App 2.4.2

No permission to download

StRonK

Ercüment Albayrak
Administrator
SMS Onaylı
Ercüment yeni bir dosya paylaştı:

Tapatalk Forum App for xenForo - iOS / Android / Windows Phone Mobile App - Tapatalk - XenForo Forum Yöneticileri İçin Mobil Uygulama Erişimi

iOS,Android,Windows Phone tapatalk mobil uygulamaları ile forumunuza erişin.
Bu Xenforo için resmi Tapatalk eklentisidir.Son versiyonun iPhone,iPad ve Android uygulamalarını desteklemesi için çok çalışıldı.
Xenforo eklentisi aynı zamanda Moderasyon destekler.Şu anda vBulletin,phpBB ile eşit sunuluyor.
Eğer Tapatalk'ı duymamış varsa, http://tapatalk.com adresindeki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Kurulum:
  1. İndirdiğiniz zip dosyasını arşivden çıkarın,
  2. Upload...
Daha fazla bilgi için tıklayın...

Forum üzerinden API girişini yapabileceğim yeri bulamadım bilgisi olan varsa ve yazarsa sevinirim

Tapatalk tarafındaki işlemleri tamamladım, Forumda gerekli plugin'i kurdum ve xml i dosyaları ftp den de attım ama tapatalk uygulamasını bulamıyorum :(

Eklentinin 2.4.2 versiyonu cıkmıştır arkadaşlar bu nedenle yeni kurulum yapacaklar arkadaşların bu versiyonu kurması gerekiyor aksi halde tapatalk çalışmayacaktır.

Sorun yaşayan olursa elimden geldigince yardım etmeye çalışırım

Merhabalar ben dosyaları forumumun kurulu oldugu dizine atıyorum fakat eklentiyi yüklemek için admin panelinde xml uzantılı dosyayı seçip yükle dediğimde bana dosyaları bulamadığını söylüyor.Acaba yanlış dizinemi atıyorum yardımcı olursanız sevinirim.İyi akşamlar.