1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. XenForo 2 geliştirici sürümü çıktı ! XenForo 2 Demo adresinden test edebilirsiniz.
    Admin Kullanıcı Adı: demo Şifre: demo (Veritabanı saat başı sıfırlanmaktadır)

SMS Onayı Acil Gerekiyor..!

Konusu 'Yeni Gelen Üyeler & Tanışma Kaynaşma' forumundadır ve Onur D. tarafından 9 Haziran 2017 başlatılmıştır.

1. Onur D.

Onur D. Üye SMS Onaylı

Konular:
    1
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Merhaba Arkadaşlar Ben SMS Onayı Eklemek İstiyorum Lakin Bir Eklenti Veya Her Hangi Bir Bilgi Bulamadım Yarımcı Olabilir misiniz?
    Şimdiden Teşekkür Ederim..!

2. StRonK

StRonK Ercüment Albayrak Administrator SMS Onaylı

Konular:
    133
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Merhaba,
    Tilkißey in yazmış olduğu ve burada da kullandığımız sms eklentisi Ücretli - XenForo-Turkiye SMS ücretli bir eklentidir almayı düşünürseniz bizimle iletişime geçiniz.

3. Hasip

Hasip Lisanslı Üye Üye SMS Onaylı

Konular:
    3
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Bu konuyla ilgili olarak bende birşey sormak istiyorum. Sitemdeki üyelerin birçoğunun xenforo üzerinden özel alan eklenerek telefon numaraları kayıt altında. Bu eklenti sayesinde onlarla irtibata geçebiliyor muyum ?

4. -Andromeda-

-Andromeda- Lisanslı Üye Üye SMS Onaylı

Konular:
    42
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Hocam eklentide var mıdır bilmiyorum ama SMS onayının yanına xenforoda yerleşik olarak bulunan Bildirim gönderme sistemine SMS ile yollama seçeneği de eklenebilir. Yani normal ACP den bildirim yollama ekranından SMS olarak bildirim gönderme özelliği getirilebilir. Kullanışlı olur hem :)

5. StRonK

Konular:
    133
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Atttığınız pmden cevapladım.
    O şekilde sms paketi dayanmaz :)

6. -Andromeda-

-Andromeda- Lisanslı Üye Üye SMS Onaylı

Konular:
    42
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Hocam bence bildirim atan zaten paketi düşünüpte atar sonuçta giden her bildirim SMS olmayacak sadece ACP den admin manuel SMS bildirimi atıcak bence işlevsel olur :) Belli gruplara mesela mesaj atma olabilir . Ama SMS paketi açısından sıkıntı dediğiniz gibi

7. StRonK

Konular:
    133
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Şuanda böyle bir plan yok ama ileride bakalım ne olur :)

-Andromeda- bunu beğendi.