• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

SMS Onayı Acil Gerekiyor..!

Onur D.

Üye
SMS Onaylı
Merhaba Arkadaşlar Ben SMS Onayı Eklemek İstiyorum Lakin Bir Eklenti Veya Her Hangi Bir Bilgi Bulamadım Yarımcı Olabilir misiniz?
Şimdiden Teşekkür Ederim..!

Hasip

Üye
SMS Onaylı
Bu konuyla ilgili olarak bende birşey sormak istiyorum. Sitemdeki üyelerin birçoğunun xenforo üzerinden özel alan eklenerek telefon numaraları kayıt altında. Bu eklenti sayesinde onlarla irtibata geçebiliyor muyum ?

-Andromeda-

Üye
SMS Onaylı
Merhaba,
Tilkißey in yazmış olduğu ve burada da kullandığımız sms eklentisi Ücretli - XenForo-Turkiye SMS ücretli bir eklentidir almayı düşünürseniz bizimle iletişime geçiniz.
Hocam eklentide var mıdır bilmiyorum ama SMS onayının yanına xenforoda yerleşik olarak bulunan Bildirim gönderme sistemine SMS ile yollama seçeneği de eklenebilir. Yani normal ACP den bildirim yollama ekranından SMS olarak bildirim gönderme özelliği getirilebilir. Kullanışlı olur hem :)

StRonK

Ercüment Albayrak
Administrator
SMS Onaylı
Bu konuyla ilgili olarak bende birşey sormak istiyorum. Sitemdeki üyelerin birçoğunun xenforo üzerinden özel alan eklenerek telefon numaraları kayıt altında. Bu eklenti sayesinde onlarla irtibata geçebiliyor muyum ?
Atttığınız pmden cevapladım.
Hocam eklentide var mıdır bilmiyorum ama SMS onayının yanına xenforoda yerleşik olarak bulunan Bildirim gönderme sistemine SMS ile yollama seçeneği de eklenebilir. Yani normal ACP den bildirim yollama ekranından SMS olarak bildirim gönderme özelliği getirilebilir. Kullanışlı olur hem :)
O şekilde sms paketi dayanmaz :)

-Andromeda-

Üye
SMS Onaylı
Atttığınız pmden cevapladım.

O şekilde sms paketi dayanmaz :)
Hocam bence bildirim atan zaten paketi düşünüpte atar sonuçta giden her bildirim SMS olmayacak sadece ACP den admin manuel SMS bildirimi atıcak bence işlevsel olur :) Belli gruplara mesela mesaj atma olabilir . Ama SMS paketi açısından sıkıntı dediğiniz gibi