1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. XenForo 2 geliştirici sürümü çıktı ! XenForo 2 Demo adresinden test edebilirsiniz.
    Admin Kullanıcı Adı: demo Şifre: demo (Veritabanı saat başı sıfırlanmaktadır)

Satılık Satılık Xenforo Lisansı+ Ek hizmetler

Konusu 'Lisans Satışı' forumundadır ve SANCAKBEY tarafından 2 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. yesilmen

yesilmen Üye SMS Onaylı

Konular:
    1
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Konuyu fazlasıyla baltaladınız. Adam isterse 10 bin dolara satar sizene kardeşim istedigi fiyata satar isterse bedava verir.
    hayırlı satışlar hocam.

2. SANCAKBEY

SANCAKBEY Lisanslı Üye Üye SMS Onaylı

Konular:
    27
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Konu güncel Fiyat güncel

3. emin9696

emin9696 Üye

Konular:
    7
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Kardeşim benim , O iş biraz zor ama sadece lisans lazım adam senin sitene göre iş yapamaz düzen kuramaz sen webmaster forumlarında sadece siteni satmaya çalış yada domainini sat + olarak para kazan :) Birde Lisansı ayrı sat :) Hepimizin düşüncesi farklı anlattıklarımı yaparsan daha karlı çıkarsın ;)

4. SANCAKBEY

Konular:
    27
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    hocam ne dediğini pek anlayamadım 2 gün olacak gene uyumuyorum ondan belki..
    Konuyu düzgün okuduysan site de satmıyorum, domain de....

Sadece xenforo lisanslarını satıyorum.. lisanslar = ( xenforo + xenforo media gallery + xenforo resource manager) bunlarda ayrı satılamaz..

5. SANCAKBEY

Konular:
    27
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Konu - Fiyat güncellendi...

6. SANCAKBEY

Konular:
    27
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Fiyatta kısa süreliğine indirime gidiyorum.
    Ramazan ayı boyunca son fiyat
    550TL dir.