• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Sİlinmiştir [Silindi]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emre

Yasaklı Üye
Üye
Rain Bunu biliyorum. Bilincideyim. Google'da çıkmasını isteseydim; Başlığı ona göre yazardım ;)
Önemli olan içeriği sizlere sunmam. Benim blog sayfasına fazla giren kişi yok. Siz yararlanın diye ekledim buraya.
Yorum için teşekkür ederim Rain ;)

Rain Bunu biliyorum. Bilincideyim. Google'da çıkmasını isteseydim; Başlığı ona göre yazardım ;)
Önemli olan içeriği sizlere sunmam. Benim blog sayfasına fazla giren kişi yok. Siz yararlanın diye ekledim buraya.
Ben senin amacını biliyorum ve saygı gösteriyorum haklısın, aynı konu başlığını atmasan bile o anlama gelen bir başlık atsan daha çok insana ulaşsa daha mutlu olacağını düşünüyorum.

StRonK

Ercüment Albayrak
Administrator
SMS Onaylı
Kendi sitende doğru başlık atıp burada bu şekilde yazman gerip gelmiştir ateizler bunuda açıklasın demekte istemiştir ama yazmamıştır, daha çok backlink alma amaçlı duruyor gibi izlenimi veriyor..

Emre

Yasaklı Üye
Üye
Ercüment alt kısımdaki link backlink olarak görüyorsan kaldırabilirim? Rahatsız ettiyse hepsini kaldırabilirim :)

Emre

Yasaklı Üye
Üye
Bu dosya belli sebeplerden dolayı kaldırılmıştır. Artık herhangi bir dosya indiremez ve destek talep edemezsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.