1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. XenForo 2 geliştirici sürümü çıktı ! XenForo 2 Demo adresinden test edebilirsiniz.
    Admin Kullanıcı Adı: demo Şifre: demo (Veritabanı saat başı sıfırlanmaktadır)

Yardım Postbit Yaş Gösterme Zorunlu Olması

Konusu 'Stil ve Özelleştirme Soruları' forumundadır ve muresin tarafından 27 Aralık 2016 başlatılmıştır.

1. muresin

muresin Yasaklı Üye Üye SMS Onaylı

Konular:
    4
    xF Versiyonum:
    1.1.x
    Merhaba arkadaşlar,

Forumda avatar altındaki bilgilerde yaş göstermenin nasıl olduğunu biliyorum.
    Benim istediğim üye kayıt alanında bunun zorunlu olması ve avatarda da zorunlu olarak yaşı gözükmesini istiyorum.

2. yardım ihtiyacım da şu çözemedim bi türlü. Üye kayıt olurken şehir kısmı var. Burada boşluğa yazıyor. Lakin üye kayıt ayarlarında böyle bir özel kullanıcı alanı yok. Ben şehir kısmını seçmeli yapmak istiyorum. Çünkü seçtiğim ilde olan üyelere özel mesaj atmak istiyorum topluca. Hangi ilde kaç üye var onu görmek için üye kayıt alanın zounlu olarak şehir seçmelerini istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim..Allah razı olsun..

2. by_carizma

by_carizma Lisanslı Üye Üye SMS Onaylı

Konular:
    31
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    muresin dostum selam R10 PATRON :)

Üye kaydı ayarların da varsayılan üyelik değerleri var buradan seçersen sürekli gösterir.
    URL yolu : /admin.php?options/list/usersAndRegistration
    Özel profil alanları kısmında yaş olarak özel alanın bulunuyor mu?
    Bulunuyorsa oradan zorunlu olarak seçebilirsin?

Profil de yaşı göstermeyi ben alttaki eklentiyle sağlıyorum başka türlü göstermiyor.
    Display User's Age in Message User Info
    Display Users Age

Diğer hususun seçmeli şehir ise benim ayarlarım bu şekilde ;

http://prntscr.com/do931t
    http://prntscr.com/do93be
    http://prntscr.com/do93ex

muresin bunu beğendi.
  3. muresin

Konular:
    4
    xF Versiyonum:
    1.1.x
    toprağım sağolasın lakin olmuyor bende.

Yaş konusunda dediğin eklenti bende de mevcut. Üye kaydı ayarlarında da üye doğum tarihi yok. Ben üye olurken zorunlu doldurulması ve kendi profil ayarlarında gizlemeyi seçemeyerek her türlü yaşının avatar altında olmasını istiyorum. Yaşını yükleyemeyen ya da profil ayarlarında gizle yapan kişini avatar altında yaşı gözükmüyor.

Şehir hususunda da üye kayıt alanında olsa seninki gibi seçmeli yapacağım. Lakin üye olurken istenilen şehir üye kayıt ayarlarında yok. Üye kayıt alanın var ama nereden düzenlecek bulamadım bi türlü

4. -Andromeda-

-Andromeda- Lisanslı Üye Üye SMS Onaylı

Konular:
    42
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Yaş bilgisini gizleme XF nin standart ayarıdır. Değiştirilemez gizleme kısmı..
    Tek çareniz yukarıdaki eklenti gibi duruyor şimdilik

Mobile ile gönderdi
    muresin bunu beğendi.
  5. muresin

Konular:
    4
    xF Versiyonum:
    1.1.x
    hocam teşekkürler

peki şehir olayı nasıl olacak. mesela siteme girin kayıt kısmına.
    burada şehir kısmı var. bunu iptal edip seçmeli yapacağım. lakin üye kayıt ayarları ve özel alanlarda bu kısım yok.
    --- Mesaja ek olarak ---
    manuel olarak massage_user_info ya eklenmiş alan bunu kaldırdım düzeldi.

yardımlar için teşekürler arkadaşlar sorun çözülmüştür.

6. -Andromeda-

-Andromeda- Lisanslı Üye Üye SMS Onaylı

Konular:
    42
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Çoklu seçimi nasıl yapmışlar bilmiyorum , ben kendi sitemde şehir girdisini kayıt kısmından kapatıp kendim yeni ni alan oluşturarak yaptım

Mobile ile gönderdi