• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Posbit özel alan ekleme

S.Aleyküm ;
vBulletin kullanıcısıyım ama bu günler de sistem ( xenforo ) denemek istiyorum ama bir konu da bu sistem üzerinde bilgi sahibi olan kardeşlerime bir şey sormak istiyorum.vBulletin postbit alanın da field oluşturup ( sadece yönetici tarafından üzerinde değişiklilik yapılabilen bir '' Uzmanlık Alanları '' diye postbit ' de bir bölüm oluşturmak istiyorum eğer böyle bir postbit mevcut ise benim için daha güzel olur..

Selametle //

Bunu nasıl yapabiliriz peki ?
[DOUBLEPOST=1418161124,1418119358][/DOUBLEPOST]Destek verebilecek yok mu ? Xenforo hakkında geniş bir bilgiye sahip bir insan cevap verebilir mi rica etsem.

Konu/Güncel

Üyeler menüsünde üye özel alanlari var orda yapmak istediğin ile alakalı bir özel alan oluşturan gerekiyor gerisini pc başına geçtiğimde bakip anlatayım

ok. Bir onceki mesajda dediğim gibi uyeler Menüsünde Uye ozel alanları var ordan istediğin sekilde bir ozel alan olustur. Yada resmili gostereyim en acıklayıcı bu olur. ilk 1. resimdekileri yapman lazım sonra 2. resimdekileri. Uye ozel alan olusturduktan sonra. Kullandıgın tema stil özelliklerine gelip Message Elements sekmesinden üye ozel alanlarını işaretlemen gerekiyor. :D

Hayırlı olsun gec oldu cevap kusura bakma.

Eklentiler

• 30,4 KB Görüntüleme: 266
  • 32,3 KB Görüntüleme: 276