• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Merhaba | Burak AKSAKAL

Eddy

Üye
SMS Onaylı
Öncelikle Cümleten Selamun Aleyküm :)

Adım: Burak

Soyadım: Aksakal
Doğum Tarihim: 14.07.1999
Mesleğim: Bilgisayar/Veri Tabanı Okuyorum.
Genel Hobilerim: Bilgisayar ve Elektronik üzerine programlamayı sever ve yaparım; Güvenlik sistemleri ile de uğraşmayı; Yabancı dillerde kitap okumayı; Matematik, Fizik gibi sayısal dersleri çok severim

Kısaca: Adım Burak Soyadım Aksakal. 17 Yaşındayım. Teknik Lise öğrencisiyim. Aslen Artvinliyim. Babam SSK'dan emekli ama Belediyede saha uzmanlarında şoför olarak hizmet veriyor. Annem ev hanımı fakat arada çocuk bakıcılığı yapıyor. Üç kardeşiz. İkisi ablam diğeride ben :)

Biraz tarzımdan bahsetmek gerekirse; Kendi tarzım haricinde müzik dinlemeyi sevmem. Yerli müziklerden nefret ederim. Müzik zevklerim; Alman Rap (Kollegah...), Fransız şarkıları (Indila, Maître Gims), İngilizce şarkılardan sadece (Ellie Goulding ve Taylor Swift) dinlerim. Film olarak Marvel Studios'un filmlerine düşkünümdür; Fantastik, bilim kurgu, gençlik türleri favorilerim arasındadır. Küfürden çok nefret ederim. Başıboş, soytarı, ahlaksız kişilerden çok iğrenirim. Arkadaş edinmeyi asla istemem ve sevmem. Tek takılırım sürekli. Okuldan eve; evden kursa. Kısacası çok asosyal bir insanımdır. Diğer her çocuktan, gençten çok daha farklı bir hayat sürdüm bu yaşıma kadar. Ve aynı şekilde de sürmeye devam edeceğim. Ve halimden de gayet memnunum.
Hayırlı Forumlar Dilerim.

"We will rise again. - Yeniden yükseleceğiz."
Üstad-ı Azam baksakal
Burak AKSAKAL