1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. XenForo 2 geliştirici sürümü çıktı ! XenForo 2 Demo adresinden test edebilirsiniz.
    Admin Kullanıcı Adı: demo Şifre: demo (Veritabanı saat başı sıfırlanmaktadır)

Yardım Lisansı paypal ile alamıyoruz. Nasıl alacağız?

Konusu 'XenForo Yardım ve Destek' forumundadır ve Blues23 tarafından 10 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. Blues23

Blues23 Lisanslı Üye Üye SMS Onaylı

Konular:
    7
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Paypal Türkiye desteğini kapattı. Lisans satın almak veya tazeleme için alternatif ödeme yolları nelerdir ? Teşekkür ederim.

2. Tilkißey

Tilkißey M Sami Yöntem Administrator Lisanslı Üye SMS Onaylı

Konular:
    13
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    R10 gibi platformlardan paypal aracilik hizmeti saglayanlar var. Bunlardan güvenilir olanlariyla irtibata gecmeniz en hizli islem olacaktir.

Ama derseniz ki 'ben baskasiyla ugrasmak istemiyorum, her seyle ben ugrasayim', o zaman xenforo iletisim kismindan banka hesap bilgileri talep edin. Swift kodu ile eft yapin ve islem kodunuzu tekrar iletisim kismindan gonderin. Ancak swift eft islemlerinde bazen gecikmeler olabiliyor. En onemlisi de banka nezdinde sizin odemeniz gereken islem ucretleri oluyor.

Benim tavsiyem paypal aracilik kullanmaniz

Mobile ile gönderdi
  3. Blues23

Blues23 Lisanslı Üye Üye SMS Onaylı

Konular:
    7
    xF Versiyonum:
    1.5.x

Tamam R10dan biriyle anlaşıp yapayım. Teşekkürler.