1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. XenForo 2 geliştirici sürümü çıktı ! XenForo 2 Demo adresinden test edebilirsiniz.
    Admin Kullanıcı Adı: demo Şifre: demo (Veritabanı saat başı sıfırlanmaktadır)

Çözüldü Konu Düzenlerken Diğer Seçeneklere Girince Aldığım Hata

Konusu 'XenForo Yardım ve Destek' forumundadır ve ae5140 tarafından 10 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. ae5140

ae5140 Üye SMS Onaylı

Konular:
    26
    xF Versiyonum:
    1.4.x
    Merhaba arkadaşlar,
    Sitemde bir konuyu düzenlemek için detaylı düzenleme sayfasına geçecektim fakat chrome şöyle bir hata verdi.
    xd.jpg

Temayı varsayılan olarak yapmama rağmen bu hatayı almaya devam ediyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Not: Her konuda olmuyor nedense. Belli başlı konularda oluyor.

Son düzenleme: 10 Ağustos 2017
  2. StRonK

StRonK Ercüment Albayrak Administrator SMS Onaylı

Konular:
    134
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    anladığım kadarıyla null kullanıyorsunuz sebebi bu olabilir kullandığınız eklentilerden kaynaklı olabilir buna bakmak lazım tek tek eklentileri devre dışı bırakıp hata veren konuları test edin yoksa xenforo dandır

ae5140 bunu beğendi.
  3. ae5140

ae5140 Üye SMS Onaylı

Konular:
    26
    xF Versiyonum:
    1.4.x
    Eklentilerin hepsini devredışı bıraktım lakin gene aynı sorun var. Kaynak kodlarınıda inceledim ama pek bir şey bulamadım
    --- Mesaja ek olarak ---
    Güncelleme;
    Xenforo 1.5.0'dan 1.5.13'e yükselttim ve sorun çözüldü.
    Chrome dışında hiçbir tarayıcı bu hatayı vermiyordu. İnternet üzerinden önemli işler yapıyorsanız Chrome öneririm cidden :)

StRonK bunu beğendi.