• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Konu Düzenlerken Diğer Seçeneklere Girince Aldığım Hata

ae5140

Üye
SMS Onaylı
Merhaba arkadaşlar,
Sitemde bir konuyu düzenlemek için detaylı düzenleme sayfasına geçecektim fakat chrome şöyle bir hata verdi.
xd.jpg

Temayı varsayılan olarak yapmama rağmen bu hatayı almaya devam ediyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Not: Her konuda olmuyor nedense. Belli başlı konularda oluyor.

Son düzenleme:

StRonK

Ercüment Albayrak
Administrator
SMS Onaylı
anladığım kadarıyla null kullanıyorsunuz sebebi bu olabilir kullandığınız eklentilerden kaynaklı olabilir buna bakmak lazım tek tek eklentileri devre dışı bırakıp hata veren konuları test edin yoksa xenforo dandır

ae5140

Üye
SMS Onaylı
anladığım kadarıyla null kullanıyorsunuz sebebi bu olabilir kullandığınız eklentilerden kaynaklı olabilir buna bakmak lazım tek tek eklentileri devre dışı bırakıp hata veren konuları test edin yoksa xenforo dandır
Eklentilerin hepsini devredışı bıraktım lakin gene aynı sorun var. Kaynak kodlarınıda inceledim ama pek bir şey bulamadım
--- Mesaja ek olarak ---
Güncelleme;
Xenforo 1.5.0'dan 1.5.13'e yükselttim ve sorun çözüldü.
Chrome dışında hiçbir tarayıcı bu hatayı vermiyordu. İnternet üzerinden önemli işler yapıyorsanız Chrome öneririm cidden :)