1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. XenForo 2 geliştirici sürümü çıktı ! XenForo 2 Demo adresinden test edebilirsiniz.
    Admin Kullanıcı Adı: demo Şifre: demo (Veritabanı saat başı sıfırlanmaktadır)

Forumda Oluşturulan Sayfalar Hakkında Yardım

Konusu 'Fikir Alış Verişi' forumundadır ve kappadox tarafından 27 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. kappadox

kappadox Üye

Konular:
    25
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Arkadaşlar forumlarda bildiğiniz gibi sayfa ekleme var. Bu sayfaları gizli olarak veya oluşturduğumuz ana dizinlere istediğimiz sıraya koyabiliyoruz. Benim anlamadığım ise bu sayfaları nasıl kullanabiliyoruz. Yani katagoriyi anlıyorum, forumu da anlıyorum özetle bu sayfa mantığı nedir?

2. -Andromeda-

-Andromeda- Lisanslı Üye Üye SMS Onaylı

Konular:
    41
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Sayfa mantığı şudur mesela forum kuralları gibi bir konumuz elbet vardır bunu konu olarak göstermek yerine sayfa olarak gösterebiliyorsunuz yani bir sayfaya eklenmiş yazı gibi düşünün yani bi başlık altında birsürü şey yapabilirsiniz sayfalar ole fakat burada sadece düz yazı olur kullanıcılar birsey yazamaz buyrun şurda bi örnek sayfa var daha iyi anlayacaksınız

Example Page

Mobile ile gönderdi
    StRonK bunu beğendi.
  3. kappadox

kappadox Üye

Konular:
    25
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Hımm anladım teşekkür ederim yani bloglardaki hakkımda sayfası gibi oluyor. Peki bu sayfalara bir uygulama ekleyebiliyor muyuz? mesela google map. yada swf, oyun.

4. StRonK

StRonK Ercüment Albayrak Administrator SMS Onaylı

Konular:
    133
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    HTML olan her şey eklemek mümkün

5. -Andromeda-

Konular:
    41
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Html kodu olan herseyi ekleyebilirsiniz. Oyunlar için pek birsey diyemem ama embed kodu olarak alabilirseniz eklemeniz mümkün

Mobile ile gönderdi
  6. kappadox

kappadox Üye

Konular:
    25
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Aklımda bir proje var ama olabilir mi bilmiyorum. Arşiv tarzı bir şey arama butonu olacak ve istene oradan ulaşılacak. Açıklayacak olursak bu sayfaya ben 2500 ayrı konusu olan bir alanda arama yapılarak o sayfaya istenilen konuyu getirebilecek bir sayfa hayal ediyorum. Ama yapılabilirliği hakkında bilgim yok maalesef.

7. -Andromeda-

Konular:
    41
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Foruma açılan konuları aratabilirsiniz. Html ile tasarlar xenforo nun kendine özel syntaxlari sayesinde forumun arama motorunu sayfaya entegre eder sitenizde acilan konuları aratabilirsiniz. Arama alanının tam syntax ini bilmiyorum ama yapılabilecek birsey gibi duruyor

Mobile ile gönderdi