1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. XenForo 2 geliştirici sürümü çıktı ! XenForo 2 Demo adresinden test edebilirsiniz.
    Admin Kullanıcı Adı: demo Şifre: demo (Veritabanı saat başı sıfırlanmaktadır)

İş Arıyorum Blog,Forum,E-Ticaret,İş Yeriniz ve Adınıza Özel Siteleriniz Sıfırdan Kurulum

Konusu 'Ücretli İşler' forumundadır ve emin9696 tarafından 28 Şubat 2017 başlatılmıştır.

1. emin9696

emin9696 Üye SMS Onaylı

Konular:
    7
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Merhaba Sn. Xenforo TÜRKİYE üyeleri ;

Öncelikle ben Son Sınıf(lise) öğrencisiyim , 18 Yaşındayım ve ailemi maddi konuda çok zora soktuğum için kendime iş arıyorum. Makul fiyatlarla çalışan biriyim , Amacım insanlara yararlı olmak ve elimden geleni yapmak yapamadığım konularda Arama motorlarında arama yaparak o sorunu çözmek büyük bir zevktir benim için.

-------------------------------------

Dediğim gibi sizlere Blog,Forum,E-Ticaret ve İş yeriniz için bir site yada kendi adınıza kişisel bir site açabilirim hepsi sıfırdan kurulum olup editlenecek yerler editlenir seo ayarı yapılır , isteyene bazı sitelerde ve sosyal ağlarda reklamıda yapılır bu reklam konusu sadece 5 Tl'dir 5-10 Grupta reklamınızı yaparım sosyal ağda bilindik yerlerde ismini duyururum, Bazı sitelerde imzama bile eklerim sitenizi , konuda açarım..

Blog demişken WordPress ağırlıklı olmak üzere siteleriniz sıfırdan kurulum yapılır aklınıza gelen herşeyi yapabilirim faviconuna kadar kendim sıfırdan yapacağım. Grafiklerinide kendim yapmaya çalışacağım Logo olsun butonlar olsun...

Forum konusuna gelirsek vBulletin , SMF , Mybb ve İstediğiniz Forum Sistemleri Kurulur sıfırdan herşey yapılır istenilen kategoriler Açılı ve düzenlenir. Olmadı sözleşmeli günlük konu bile açılır konu başına 0,10 Krş Alınır..

Sıfırdan web sitesi kurulu örneğin ; İş yeriniz için sitenizi yaparım düzenlemesini yaparım seo olsun logo olsun herşeyini sıfırdan kurulumunu yapar anahtar teslim yaparım ilk işte ücretin yarısını alır iş bitiminde diğer yarısını alırım..

Elimden geldikçe konuyu her gün Güncel Tutmaya Çalışacağım.

PM olarak iletişime geçin.
    TEL : 05511356068

----------------------------------------

FİYAT LİSTEMİZ :

----------------

Blog Kurulumları(SIFIRDAN) HERŞEY DAHİL : 100 TL
    Forum Kurulumları(SIFIRDAN) HERŞEY DAHİL : 200 TL
    Kurumsal Site ve İstediğiniz Farklı Bir Site Kurulumları(SIFIRDAN) HERŞEY DAHİL : 350 TL

2. cevahir

cevahir Üye SMS Onaylı

Konular:
    0
    xF Versiyonum:
    1.1.x
    forum sitesi kurma işi devam ediyor mu? sıfırdan bi forum sitesi kurmak istiyorum.xenforo kurulumu yapıyor musunuz?

emin9696 bunu beğendi.
  3. emin9696

emin9696 Üye SMS Onaylı

Konular:
    7
    xF Versiyonum:
    1.5.x
    Tabiki abi