• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Bir eklenti uğruna değer mi?

StRonK

Ercüment Albayrak
Administrator
SMS Onaylı
Tarihe gerek var mı? Belki aynı gün yazmışımdır :)...
Ben burada hiç bir içerikle tek bir kelimeyle dahi oynama yapmadan her soruna her paragrafını tek tek alarak cevap yazdım ilk mesajında saminin ibanını gösterdiğinden güvenlik amaçlı mesajındaki resmi düzenlediğimi 2. mesajımda dahi açık bir şekilde yazdım dürüştlük dedik dürüst olmaya çalıştım fakat resimdeki tarihle oynayıp bunu dememene bakınca pekde dürüst bir adam olmadığına artık kanaat getirdim bu konuyu bundan sonra resmi foruma taşıyarak gereken sonucu resmi ağızlardan ilan edilmesini için gerekli kişilerle iletişime gererek verilen karara göre hakreket edicem.

ovunc

Müşteri
Üye
SMS Onaylı
Ben burada hiç bir içerikle tek bir kelimeyle dahi oynama yapmadan her soruna her paragrafını tek tek alarak cevap yazdım ilk mesajında saminin ibanını gösterdiğinden güvenlik amaçlı mesajındaki resmi düzenlediğimi 2. mesajımda dahi açık bir şekilde yazdım dürüştlük dedik dürüst olmaya çalıştım fakat resimdeki tarihle oynayıp bunu dememene bakınca pekde dürüst bir adam olmadığına artık kanaat getirdim bu konuyu bundan sonra resmi foruma taşıyarak gereken sonucu resmi ağızlardan ilan edilmesini için gerekli kişilerle iletişime gererek verilen karara göre hakreket edicem.
Yapabilirsin sorun yok. Buda benim sana son mesajım.

rootksk

Müşteri
Üye
SMS Onaylı
Eklentiye verdiğim para çok umrumda değilde. Bizim para verdiğimiz eklentiyi daha senesi dolmadan ücretsiz halde paylaşanların ticari ahlakını sorgularım. Adınızın geçtiği hiçbir eklenti, hizmet vb şeyi ne satın alırım ne de öneririm bundan sonra.