• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Avatar Yüklemeyi Kaldırmak Yerine Avatar Galerisini Koymak.

Blues23

Üye
SMS Onaylı
Merhaba arkadaşlar.
AvatarGalery eklentisini kurdum. Üyeler sadece benim belirttiğim avatarları seçmesini istiyorum.
Bu nedenle Özel bir Avatar Kullan bölümünü kaldırmak istiyorum. Dosya Seç bölümü de komple kaldırmak istiyoırum. Admin panelden avatar yüklemeyi kapatıyorum bu kez avatar galery de kapanıyor.

Belli ki kodları kaldırarak yapılacak ama nasıl bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Resim aşağıda ..

StRonK

Ercüment Albayrak
Administrator
SMS Onaylı
Kod:
.AvatarEditor .avatarOption {
    display: none;
}
extra.css ye bu kodu ekleyip denermisiniz AvatarGalery eklentisini kullanmadığımdan emin değilim muhtemelen çalışır

StRonK

Ercüment Albayrak
Administrator
SMS Onaylı
Şuan eklentiyi deneyeek durumda değilim o sebepten css ile yaptımaya çalışıyorum
Kod:
.textCtrl.avatarUpload {
    display: none;
}
birde bunu deneyin hiç değilse yükleme kısmını kaldırmış oluruz

Dr.Yontem

M Sami Yöntem
Emekli Admin
Lisanslı Üye
SMS Onaylı
account_avatar_gallery

Bu sablonu acin
Asagidaki kismi bulup silin ya da xen:comment taglari icine alin

HTML:
<dl class="ctrlUnit">
<dt><label>{xen:phrase upload_avatar}:</label></dt>
<dd><input type="file" name="avatar" /></dd>
</dl>
Eklentinin dosyasini acip baktigima gore cozumlenecektir ama denemeden soyluyorum bunu

Bu islem sadece dosya yukleme kismini kaldiracaktir

Blues23

Üye
SMS Onaylı
account_avatar_gallery

Bu sablonu acin
Asagidaki kismi bulup silin ya da xen:comment taglari icine alin

HTML:
<dl class="ctrlUnit">
<dt><label>{xen:phrase upload_avatar}:</label></dt>
<dd><input type="file" name="avatar" /></dd>
</dl>
Eklentinin dosyasini acip baktigima gore cozumlenecektir ama denemeden soyluyorum bunu

Bu islem sadece dosya yukleme kismini kaldiracaktir
Usta hala duruyor. Söylediğiniz şablona girdim, o kodları sildim. Sonuç hala aynu.
Bu nedir anlamadım gitti :)

Dr.Yontem

M Sami Yöntem
Emekli Admin
Lisanslı Üye
SMS Onaylı
Ozelden panel bilgilerinizi gonderirseniz musait oldugumda girip bakayim direkt. Kurulu olmayan bir eklentiyi sirf kodlarina bakarak duzenlemek cok da mumkun olmuyor her zaman :) hele ki telefondayim su anda [emoji16]

[tLk] Tilkißey ~ Mahmut Sami Yontem

StRonK

Ercüment Albayrak
Administrator
SMS Onaylı
Ozelden panel bilgilerinizi gonderirseniz musait oldugumda girip bakayim direkt. Kurulu olmayan bir eklentiyi sirf kodlarina bakarak duzenlemek cok da mumkun olmuyor her zaman :) hele ki telefondayim su anda [emoji16]

[tLk] Tilkißey ~ Mahmut Sami Yontem
Samicim ozaman top sende :D yapacak durumun olmazsa arkadaş bana ulaşsın hallederim