• Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
Xenforo Türkçe Dil Paketi (1.4.x)

Xenforo Türkçe Dil Paketi (1.4.x) 1.0.4

No permission to download
English:
Now updated for XenForo 1.5 stable version. Note that I changed a lot of new phrases and edit more old phrases. If I have time off work, I will update the language pack. I will always strive for quality, honestly. This is why I will always work. Special thanks to @erich37 for reporting wrong phrase "ornek" to "example".

Türkçe:
Şimdi XenForo 1.5 verimli sürümü için güncellenmiştir. Birçok kelime ve tabîrler değiştirilmiş, eskilerden bir çoğu da düzeltilmiştir. Vaktim oldukça çalışmaya devam etmekteyim ve vaktim olursa dil paketini yine güncelleyeceğim. Dürüst olmak gerekirse işimi düzgün ve kaliteli yapmaya çalışıyorum.
Beğeni: hidoz
Türkçe
XenForo ilk sürümden sonra sürüme kadar düzenlenip güncellenmiş Türkçe dil paketidir. XML dosyasında herhangi bir reklam, link ve benzeri şeyler bulunmamaktadır. Çevirilerin %99'u özgün ve genele hitaben şekilde yapıldığı gibi, birçok yanlış bilinen kelimeler de dahil tek tek değiştirilmiştir. Tek yapmanız gereken admin kontrol panelinde dil bölümünden XML dosyasını yüklemektir. Unutmadan, kullanım koşulları varsayılan bırakılmıştır çünkü siz, sitenize göre özel olarak düzenlemek isteyebilirsiniz.

English
This is an updated Turkish language pack since XenForo's first release. Sure there is no advertising or no links the bottom of page or anywhere. Many phrase has been changed and updated. There is no barriers to understand any phrase after installation. It means people will use easily. The resulting phrases are all similarly succinct and expressive. Honestly, I changed lots of incorrect phrases known as correct phrases. Now it's possible to upgrade your current language upload XML file from Admin Control Panel. Note that I did not change terms of service and rules. Because, each case may be different in some forums. It means it's possible to change the terms of service and rules at any time.
Bu çeviriyi dilediğiniz gibi değiştirebilir, altta ekli olan copyright metnini de dilerseniz kaldırabilirsiniz. Fakat kendi çevirinizmiş gibi dağıtamazsınız.
İlk dil paketini yapan arkadaşın site adresine olan yönlendirme silindi.
Harici Hesaplar(Google-Twitter) ve bir kaç bölüm çevrildi.
Ziyaretçilere gözüküp gözünüze çarpan yerler olursa söyleyin çeviririm.